Centrum pomocy » Zamówienia » Jakie dostępne są formy płatności?

Obecnie akceptujemy cztery, bardzo wygodne formy dostawy. Za swoje zamówienia możesz zapłacić korzystając z PayU, płacąc kartą debetową lub kredytową (Visa, MasterCard i American Express, obsługiwane przez PayPal), przelewu bankowego, a jeżeli wolisz zapłacić za towar przy odbiorze oferujemy możliwość pobrania.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM BANKOWYM
Pamiętaj, że czas realizacji zamówienia jest wydłużony i jest on uzależniony od dnia i godziny wydania dyspozycji przelewu. Z chwilą gdy wpłata zostanie u nas zaksięgowana na koncie, przystępujemy do realizowania zamówienia. Co do zasady, możemy założyć, że średni czas oczekiwania na przelewem bankowy z Polski to 1-2 dni robocze, a zza granicy około 2-4 dni roboczych. Dokładne dane do przelewu (nr konta, dane odbiorcy) otrzymasz w ostatnim kroku zamówienia, a także w wiadomości e-mail zatytułowanej "potwierdzenie zamówienia". Jeżeli jednak nie możesz odnaleźć tych danych możesz również dokonać wpłaty w oparciu o poniższe informacje:

Nr konta: 98 1140 2004 0000 3002 7404 5812
Bank: mBank S.A.
Dane odbiorcy: MEDICSPA, ul. Stefana Wyszyńskiego 108B, 58-309 Wałbrzych.
Tytuł: (numer zamówienia)*

*numer zamówienia znajdziesz w ostatnim kroku zamówienia, w wiadomości e-mail zatytułowanej "potwierdzenie zamówienia", w panelu Klienta.

Dla wpłat zza granicy dodatkowo wymagane jest:

IBAN: PL98 1140 2004 0000 3002 7404 5812
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Klienci zza granicy mogą zrealizować przelewem płacąc w lokalnej walucie, jednak zalecamy płatności w walucie sklepu (złoty polski).

PAYU, PRZELEWY ONLINE/E-PRZELEWY
PayU to nowoczesny system płatności w Polsce, oferujące tzw. przelewy online lub inaczej e-przelewy. Wpłaty księgowane są "od ręki", a każda płatność realizowana w medicspa.pl objęta jest Programem Ochrony Kupującego. Dzięki temu w przypadku niewywiązania się przez nas umowy, masz prawo do pełnej rekompensaty środków. Czas księgowania wpłaty skrócony jest do zaledwie kilku minut, a my możemy szybciej zrealizować zamówienie. PayU obsługuje płatności: kartą VISA i MasterCard, mTransfer, MultiTransfer, Płacę z iPKO, Płacę z Inteligo, Przelewy24 (BZWBK), Płacę z Alior Bankiem, Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe (dawne Alior Sync), Płacę z Citi Handlowy, Płać z ING, Płacę z Bankiem Pekao S.A., Millenium- Płatności Internetowe, Przelew z Deutsche Banku, Meritum Bank przelew, Płacę z BNP Paribas, Płacę z BOŚ, Płacę z Getin Bank, Paylink Idea (Idea Bank), Płacę z PBS, Przelew online Credit Agricole, Eurobank Płatności Online, Przelew z BPH.

Więcej o operatorze płatności można znaleźć na stronie www.payu.pl

PAYPAL, PŁATNOŚĆ KARTĄ DEBETOWĄ/KREDYTOWĄ (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS)
PayPal to bezpieczna i wygodna forma płatności, która nie wymaga ujawniania nam numeru Twojej karty debetowej lub kredytowej. Operator płatności to jeden z najbardziej zaufanych partnerów płatności na świecie. Ponadto zakupy w sklepie objęte są programem Ochrona kupujących, które chronią Twoje pieniądze aż do momentu wydania i sprawdzenia paczki z produktami. Czas księgowania wpłaty jest skrócony do maksymalnie 30. minut.

Więcej o operatorze płatności możesz znaleźć na stronie www.paypal.com lub www.paypal.pl.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE, POBRANIE
Jeżeli wolisz zapłacić w momencie odbioru paczki masz taką możliwość- wystarczy, że wybierzesz odpowiednią opcję w podsumowaniu zamówienia. Płatność przy odbiorze realizowana jest na terenie Polski przez wybranych kurierów. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl