Metody płatności

W Medicspa.pl akceptujemy wiele wygodnych i bezpiecznych metod płatności. Za swoje zamówienie możesz zapłacić online poprzez szybki e-przelew (obsługiwane przez Blue Media lub PayU), kartą debetową lub kredytową (Blue Media lub Paypal), BLIK, Paypal oraz tradycyjnym przelewem bankowym. Przy wybranych metodach dostawy możesz też zapłacić przy odbiorze lub kartą przy odbiorze (dla wybranych regionów).

PŁATNOŚĆ ONLINE (SZYBKI E-PRZELEW, OBSŁUGIWANE PRZEZ BLUE MEDIA) & PAYU

Szybki e-przelew (Shoper płatności, Blue Media) to nowoczesny system płatności online, który obsługuje m.in. płatności BLIK, a także płatności kartą debetową i kredytową. Czas księgowania wpłaty jest ograniczony do zaledwie kilku minut co sprawia, że czas realizacji zamówienia jest znacznie szybszy.

PayU

PayU to nowoczesny system płatności w Polsce, oferujące tzw. przelewy online lub inaczej e-przelewy. Czas księgowania wpłaty skrócony jest do zaledwie kilku minut, a my możemy szybciej zrealizować zamówienie. 

Więcej o operatorze płatności można znaleźć na stronie www.payu.pl

PAYPAL
PayPal to bezpieczna i wygodna forma płatności, która nie wymaga ujawniania nam numeru Twojej karty debetowej lub kredytowej. Operator płatności to jeden z najbardziej zaufanych partnerów płatności na świecie. Ponadto zakupy w sklepie objęte są programem Ochrona kupujących, które chronią Twoje pieniądze aż do momentu wydania i sprawdzenia paczki z produktami. Czas księgowania wpłaty jest skrócony do maksymalnie 30. minut.

Więcej o operatorze płatności możesz znaleźć na stronie www.paypal.com lub www.paypal.pl.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM BANKOWYM
Pamiętaj, że czas realizacji zamówienia jest wydłużony i jest on uzależniony od dnia i godziny wydania dyspozycji przelewu. Z chwilą gdy wpłata zostanie u nas zaksięgowana na koncie, przystępujemy do realizowania zamówienia. Co do zasady, możemy założyć, że średni czas oczekiwania na przelewem bankowy z Polski to 1-2 dni robocze, a zza granicy około 2-4 dni roboczych. Dokładne dane do przelewu (nr konta, dane odbiorcy) otrzymasz w ostatnim kroku zamówienia, a także w wiadomości e-mail zatytułowanej "potwierdzenie zamówienia". Jeżeli jednak nie możesz odnaleźć tych danych możesz również dokonać wpłaty w oparciu o poniższe informacje:

Nr konta: 98 1140 2004 0000 3002 7404 5812
Bank: mBank S.A.
Dane odbiorcy: MEDICSPA, ul. Stefana Wyszyńskiego 108B, 58-309 Wałbrzych.
Tytuł: (numer zamówienia)*

*numer zamówienia znajdziesz w ostatnim kroku zamówienia, w wiadomości e-mail zatytułowanej "potwierdzenie zamówienia", w panelu Klienta.

Dla wpłat zza granicy dodatkowo wymagane jest:

IBAN: PL98 1140 2004 0000 3002 7404 5812
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Klienci zza granicy mogą zrealizować przelewem płacąc w lokalnej walucie, jednak zalecamy płatności w walucie sklepu (złoty polski).

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE KARTĄ, POBRANIE
Dla wybranych kurierów oferujemy możliwość płatności przy odbiorze tzw. pobranie. Płatność przy odbiorze jest realizowana na terenie Polski.

Płatność kartą przy odbiorze (Medicspa lokalnie)

W ramach usługi Medicspa lokalnie oferujemy możliwość dostarczenia do biura lub domu zamówień. Wybierz ponad 1000 kosmetyków dla siebie i odbierz je w mniej niż 24 godziny, a przy odbiorze zapłać kartą. Obsługujemy najpopularniejsze karty, Google Pay i Apple Pay.

Sprawdź czy Medicspa lokalnie jest już dostępne w Twoim regionie »

Zapłać kartą przy odbiorze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl