Centrum pomocy » Bezpieczeństwo zakupów » Czy zakupy w Waszym sklepie są bezpieczne?

Bezpieczeństwo w naszym sklepie to priorytet. Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci dokonujących u nas zakupów czuli się bezpiecznie udostępniając nam takie dane jak swoje imię i nazwisko czy adres dostawy, dlatego Medicspa.pl wprowadził szereg zabezpieczeń, które uniemożliwają dostępu do Twoich danych osobom nieupoważnionym.

Obecnie nasz sklep wykorzystuje najnowocześniejsze systemy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych jakie są obecnie dostępne. Dane przechowywane są na serwerach chronionych firewallem uniemożliwiające dostęp osobom trzecim do wglądu do danych z Internetu.

Dostęp do Twoich danych mają wyłącznie pracownicy, którzy przeszli szkolenie z zakresu bezpieczeństwa danych oraz mają specjalnie upoważnienie w firmie do wglądu do Państwa danych (np. kierownik magazynu, który potrzebuje zaadresować do Państwa przesyłkę lub pracownik działu obsługi klienta, który może dokonać na Państwa żądanie zmiany w zamówieniu).

Każdy dostęp do danych Klientów jest rejestrowany i kontrolowany przez specjalny system zabezpieczeń. Do przesyłania danych stosujemy specjalny certyfikat zabezpieczeń SSL z kluczem szyfrującym o długości 256 bitów wydanym przez Shoper® SSL, który sprawdził wiarygodność sklepu Medicspa.pl.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl