Kategorie blog
Medicspa.pl a koronawirus- dostawy bez zmian!
Medicspa.pl a koronawirus- dostawy bez zmian!

W obliczu obecnego zagrożenia koronawirusem każdy z nas musi dostosować swoje funkcjonowanie tak, aby chronić siebie oraz ludzi wokół nas. Zależy nam, żebyście nadal mogli dokonywać zakupy w sposób tak jak dotychczas czyli wygodnie i w najbezpieczniejszy sposób czyli przez Internet.

W momencie tak trudnym jakim jest pandemia wprowadziliśmy zabezpieczenia chroniące Klientów, nas, a także naszych partnerów biznesowych:

  • pracownicy mający kontakt z Waszymi przesyłkami pracują w rękawiczkach,
  • stosujemy środki dezynfekcyjne, a także badamy regularnie temperaturę przed rozpoczęciem pracy,
  • kontakt z kurierami odbywa się w wyodrębnionej strefie poza budynkiem,
  • stosujemy ścisłą realizację zaleceń profilaktycznych w naszym zespole - higiena i dezynfekcja.

I co najważniejsze terminy dostaw nie ulegają zmianie, pomimo początkowej sytuacji w której obserwowaliśmy znaczący wzrost zamówień udało nam się zoptymalizować realizację dostaw poprzez wydłużenie pracy naszego magazynu, żeby obsłużyć zamówienia tak płynnie i tak sprawnie jak dotychczas.

Na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i zawsze wprowadzamy te zalecenia.

O wszelkich ewentualnych zmianach będziemy informować Was na bieżąco na tej stronie.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich naszych Klientów do przestrzegania procedur sanitarnych i o pozostanie w domach, do czasu zakończenia zagrożenia epidemicznego.

#zostańwdomu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl